Počet výjezdů narůstá

Počet výjezdů narůstá

Jsme téměř na konci roku 2020, ale již teď se můžeme podívat na vývoj počtu zásahů naší jednotky za období 2007 – 2020. Predikoval se nárůst výjezdů pro letošní rok na číslo 20. To se dle předpokladů naplnilo již 14.10.2020, kdy tento den měla jednotka 3 výjezdy spojené s deštěm. Aktuálně máme za sebou 21 výjezdů k 5. 11. 2020 viz. graf

Pokud vezmeme statistiku roku 2020 podle typu výjezdů, stále převládá technická pomoc, kdy letošní rok je spojen s dešti. Jednotka také pomáhala v boji proti šíření Covid 19, kdy rozvážela respirátory do školských zařízení v Seči, Běstvině a Ronově nad Doubravou. Naše jednotka na žádost operačního střediska vyjela celkem 3x mimo svůj hasební obvod (katastr obce) a to do Prachovic, Míčova a do školských zařízení v Seči a Ronově nad Doubravou.

Nejčastěji naše jednotka zasahovala v měsících červen a říjen. Dohromady za tyto dva měsíce máme na svém kontě 13 výjezdů, což jsou téměř dvě třetiny všech výjezdů za rok 2020.

Celkový čas, který naše jednotka byla u zásahu se nyní pohybuje na hodnotě 39:36 hodin, což je přes jeden a půl dne. Tento čas věnuje každý z členů zcela dobrovolně a bez platu za tuto činnost.

admin

Website:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *